İLETİŞİM: (0236) 233 89 76 pbx - Email: info@modernkalip.com

Neden Biz

Neden Biz?

Doğru, dürüst, güvenilir ve yenilikçi bir kuruluş olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Kalıp imalatı, plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, alüminyum kalıp tasarım ve üretimi konularında sektörümüzle ilgili teknoloji ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. İnsan ve lojistik kaynaklarımızın yetkinliğini sürekli sağlıyor ve müşterilerimizle çözüm ortaklığı bilinci içinde çalışıyoruz....

 

 

Plastik Enjeksiyon

Taşıma sektörü (endüstriyel kasalar, katlanır kasalar, şişe kasaları, paletler vs.) ve beyaz eşya sektörüne büyük hacimli kalıpların tasarımı, analizi ve imalatı için bilgi, beceri ve tecrübemizi son teknoloji teçhizatlarımız ile birleştirerek müşterilerimize en etkili çözümü sunmaktayız.

 

Metal Enjeksiyon Kalıpları

Ağırlıklı olarak otomotiv sektörü için gerekli olan komponentlerin parça tasarımı, yolluk tasarımı ve imalatı konusunda güçlü bir know-how ve tecrübeye sahibiz. Deneyimli kadromuz ve güçlü teknolojik altyapımız ile bu sektörde faaliyet gösteren müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en iyi çözümleri sunmaktayız.

 

 

Ürün Tasarımları

Müşteri talebi doğrultusunda AR-GE ve ürün çalışması yapıp, ihtiyaca en uygun ürün ve kalıp çözümleri-ni, modern teknoloji ve konusunda uzman, deneyimli, yenilikleri yakından takip eden kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.