İLETİŞİM: (0236) 233 89 76 pbx - Email: info@modernkalip.com

Neden Biz

Neden Biz?

Doğru, dürüst, güvenilir ve yenilikçi bir kuruluş olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Kalıp imalatı, plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, alüminyum kalıp tasarım ve üretimi konularında sektörümüzle ilgili teknoloji ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. İnsan ve lojistik kaynaklarımızın yetkinliğini sürekli sağlıyor ve müşterilerimizle çözüm ortaklığı bilinci içinde çalışıyoruz....

 

 

Metal Enjeksiyon

Otomotiv sektöründe çalışılan bu tip kalıpların tasarımlarını ve analizlerini ham ürün ve yolluk, tasarımından kalıp tasarımına kadar BMW, Renault, Wolkswagen, Ford gibi firmalara parça imal eden kurumsal firmalar ile beraber yürüttüğümüz kalıp çeşitlerindendir..

 

Epoksi Kalıpları

Başta Schneider Electric direkt olmak üzere çalıştığımız ve bünyemize epoksi kalıp tasarımının know how ını geliştirdiğimiz ve bu şekilde kalıp tasarımını yaptığımız termoset kalıp çeşitlerindendir.

 

 

Ürün Tasarımları

Müşteri talebi doğrultusunda AR-GE ve ürün çalışması yapıp, ihtiyaca en uygun ürün ve kalıp çözümleri-ni, modern teknoloji ve konusunda uzman, deneyimli, yenilikleri yakından takip eden kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.